Semináre

Vyberte si z našej ponuky seminárov:
Špirála zdravia
Krása ženy - bohyňa v nás
Mandala bohatstva
Hooponopono

Špirála zdravia

Lektor: Mgr. Svetlana Sopková

Pre veľký úspech nový plánovaný termín: jeseň 2011

Aj Vám sa zdá, že čas neuveriteľne rýchlo ubieha a žijeme od letnej dovolenky k Vianociam a medzi tým akoby bolo prázdno? Sme v neustálom strese a nemáme čas sa zastaviť a dopriať si chvíľu len pre seba a svoj duchovný, fyzický, emocionálny rozvoj.

Každý hovorí o roku 2012, ale neuvedomujeme si veľkú dôležitosť roku 2011, ktorý bude zlomový v prechode do vyšších vibrácii. Kto do tejto doby nezačal pracovať na rovnováhe svojho vnútorného sveta, tak práve teraz nastal najvyšší čas.

„Vyjadriť radosť a byť si vedomý svojej sily a flexibility, to sú kľúče k navodeniu vnútorného pokoja, nech už sa okolo vás deje čokoľvek. Pokiaľ nebudeme trénovať svoje fyzické telo, stuhneme a podobne, pokiaľ nebudeme precvičovať svoje emocionálne telo, náš vývoj bude stagnovať. Toto všetko bude mať za následok nerovnováhu energetického systému a následne aj zdravia viditeľného na psychickej a fyzickej úrovni.“

Vystúpte so mnou po ŠPIRÁLE ZDRAVIA a zmeňte svoj život k zdravšiemu!

Ukážem Vám spôsoby a nástroje, ktoré mi pomohli a neustále pomáhajú žiť život, aký som si vysnívala a taktiež mi pomáhajú udržiavať pružnosť, zdravie a mladosť... a nielen mne...

Tento seminár Vám pomôže nájsť pomoc a liečenie v sebe a pochopiť, že skutočným liečiteľom ste Vy, len tomu POTREBUJETE UVERIŤ!

Naučíte sa, ako sa prostredníctvom Vašej vnútornej múdrosti môžete stať sebavedomou bytosťou vyžarujúcou harmóniu, zdravie a lásku.

Seminár - Zážitková časť:
- Dynamické meditácie
- Tanec, jednoduché pohyby na zbavenie sa napätia a blokov na fyzickom tele
- Araretama esencie a aqua ignea Vám ukážu, že máte osobnú silu vo vlastných rukách, ktoré vám otvárajú bránu k slobode
- Emocionálny fitnes

....a veľa ďalších prekvapení...

Seminár - Vzdelávacia časť:
- Rovnováha fyzického tela a jemno-hmotných tiel
- Čo sú kyseliny a zásady ?
- Aká rovina je pre nás najlepšia pre udržanie si zdravia, mladosti, vitality a pružnosti ?
- Zásaditá starostlivosť o telo
- Plnohodnotné stravovanie – ako na to? Budete mat možnosť si prakticky vyskúšať ako rýchlo a ľahko sa dá pripraviť zdravé a chutné jedlo

...to sú len niektoré zo zaujímavých tém, ktoré na vás čakajú...

PROGRAM SEMINÁRA:
Sobota 22.1.2011:
9.00 – príchod -poprosíme o presnosť. Môžete prísť aj skôr, budeme Vás čakať od 8.00 hod
9.30 - 18.00 - trvanie seminára, závisí od záujmu účastníkov, po večeri môžeme pokračovať

- počas prestávok bude k dispozícii občerstvenie a obed (v cene seminára)

Nedeľa 23.1.2011:
9.00 – 18.00 – trvanie seminára, prípadne sa čas môže meniť na základe dohody účastníkov

- počas prestávok bude k dispozícii občerstvenie a obed (v cene seminára)

Seminár je vhodný pre všetky vekové kategórie, pre ženy aj mužov! Nie je potrebná špeciálna pohybová zdatnosť, ani žiadna predchádzajúca skúsenosť s terapeutickými technikami, či tancom.

Do prihlášky, v časti Poznámka, prosíme, uveďte niečo o sebe, Váš vek a skúsenosti s alternatívnymi terapeutickými technikami. Pomôže nám to doladiť seminár podľa potrieb skupiny. Ďakujeme.

MIESTO KONANIA SEMINÁRA:
Penzión Harmónia***
Okružná ul.
Harmónia

CENA: 165 EUR
V cene seminára je zahrnuté :
- min. 18 hodín s lektorkou Svetlanou Sopkovou
- občerstvenie počas oboch dní – káva a čaj neobmedzene, sušienky, ovocie
- obed v sobotu aj v nedeľu
- Esencia araretama

V cene nie je zahrnuté ubytovanie a doprava na seminár.

POZOR!!!
ŠPECIÁLNA VIANOČNÁ UVÁDZACIA CENA 150 EUR!
PRIHLÁSTE SA EŠTE DNES!

UBYTOVANIE:
V prípade záujmu Vám ubytovanie poskytne Penzión Harmónia***, v mieste konania seminára.

Požiadavku na ubytovanie, prosím, uveďte do poznámky v prihláške na seminár.

ODPORÚČANIE:
Vrele odporúčame zostať aj na večer, zdravú večeru si pripravíme sami a určite Svetlanu presvedčíme nech nás naučí viac zdravých a rýchlych dobrôt a trikov :o)

NA SEMINÁR JE POTREBNÉ SI PRINIESŤ :
karimatku, vankúšik, deku, pohodlné oblečenie, prezúvky, prípadne ľahkú obuv (cvičky, alebo niečo podobné), teplé oblečenie a obuv na prechádzku po lese, šatku – väčšiu, farbičky, pravítko, kružidlo, zošit, a samozrejme, dobrú náladu a chuť na sebe pracovať

POZNÁMKA:
V rámci seminára si budete môcť zakúpiť araretama esencie a aqua ignea, knihy, doplnky výživy, zásaditú kozmetku a kúpele, vibračné obrázky.

UPOZORNENIE:
Prosíme, berte na vedomie, že minimálny počet účastníkov seminára je 10. Organizátor (spoločnosť MAKTUB s.r.o.) si vyhradzuje právo zrušiť seminár pri nižšom počte účastníkov.

Prosím, berte tiež na vedomie, že kapacita seminára je obmedzená. Preto sa Vaša prihláška stáva záväznou až po pripísaní celej ceny seminára na účet spoločnosti MAKTUB s.r.o., vedeného v OTP Banka Slovensko a.s. Číslo účtu: 12259765/ 5200

STORNOPOPLATKY V PRÍPADE ZRUŠENIA ÚČASTI NA SEMINÁRI:
V prípade zrušenia účasti na seminári do 5.1.2011 je stornopoplatok 50% z celkovej sumy.
V prípade zrušenia účasti na seminári po 5.1.2011 prepadá celá zaplatená suma.

Ďakujeme za pochopenie.


Kontaktná osoba:
Zuzana Buzinkaiová
mobil: +421 905 519 009
mail: info@dovolenka-relax.sk

Prihláška na kurz

TOP


Krása ženy - bohyňa v nás

Pozývam Vás na cestu  znovuobjavenia ženskej krásy, ladnosti, vnútornej sily a bohatsva , ktoré si síce nesieme stáročiami, ale....

Pri dlhoročnej práci so ženami , som si neustále uvedomovala, ako sme zabudli na našu výnimočnosť a dôležitú rolu, ktorú zohrávame vo vzťahu k sebe, k mužom, deťom.... Nie tú,  neustále sa starajúcu, obetujúcu ,   ale našu pravú rolu ženy, matky, priateľky,   podporovateľky kmeňa , ktorá je ozdobou a nie neustále nespokojnou, nestíhajúcou a hlavne potláčajúcou  svoje vlastné potreby, priania a túžby.

Výnimočnosť seminára spočíva v práci s Araretamou a s ucelenou sekvencou velmi jednoduchých . pohybov. Pohyb pre mňa  predstavuje prirodzenú a jemnú cestu, ako sa zbaviť vlastných masiek a pomôcť telu premeniť sa na stĺp svetla. Ak dokážeme tancovať sami so sebou , máme možnosť dotknúť sa našej božskosti a otvorí sa nám most k našej jedinečnosti. Esencia   Embo Rudá nám pomôže rozpoznať vnútornú múdrosť a svetlo, rozvinúť sebaprejavenie sa...zmyselne a s potešením.

S láskou Vás pozývam na jedinečný  „LEN ŽENSKÝ VÍKEND“ plný radosti, zdielania, pohybu, bezstarostnosti, znovuobjavenia našich skrytých shopností, lásky, kreativity a na nespočetné množstvo ďalších činností, ktoré sú pre Vás pripravené. Budete mať možnosť  zoznámiť sa so svojou vnútornou bohyňou a vyniesť ju na povrch , aby bola viditeľná pre každého okolo.

V každej žene je ukrytá krása – pravá krása, len ju musíme chcieť v sebe objaviť. Potom môže byť oporou a posilou pre všetkých a všetci si ju budú vážiť, ctiť a milovať.

Milé dámy, doprajte si tento víkend ako odmenu za Vašu neutíchajúcu snahu, obetavosť, pomoc a lásku, ktorú okolo seba rozosievate.......a potom oddýchnuté, šťastné, s hlavou plnou nových myšlienok, ideálov a plánov môžete začať meniť svoj život podľa svojich predstáv.

Seminár bude prebiehať formou prednášky,  meditácií a praktických cvičení, ktoré Vám pomôžu nahliadnuť do Vášho chrámu jedinečnosti.

Prekvapením bude aj špeciálna hosťka, ktorá vám názorne ukáže, ako sa dá udržať pokožka mladá a pružná,  bez používania chémie a skalpela.

Získate nové informácie v oblasti prírodnej výživy a zásaditej starostlivosti o telo. Naučíte sa veľmi jednoduché princípy  udržania si zdravia, energie a štíhlosti,  a v neposlednom rade ,ako si zachovať pri každodenných aktivitách  psychickú rovnováhu.

TERMÍN SEMINÁRA: 25. - 27. 11. 2011

MIESTO KONANIA SEMINÁRA:

Penzión Harmónia

Okružná ul.

Modra - Harmónia

CENA:

145,- EUR pri platbe do 30.9.2011, 160,- EUR pri platbe po 30.9.2011

V cene seminára je zahrnuté :

- min. 18 hodín s lektorkou Svetlanou Sopkovou

- vibračný obrázok na podporu harmonických vzťahov

- občerstvenie – káva a čaj neobmedzene, sušienky, ovocie

- obed v sobotu aj v nedeľu

- Esencia araretama

V cene NIE JE zahrnuté ubytovanie a doprava!

UBYTOVANIE:
V prípade záujmu Vám ubytovanie zabezpečíme v mieste konania seminára. Túto požiadavku, prosím, vpíšte do poznámky v prihláške.

UPOZORNENIE:
Prosíme, berte na vedomie, že minimálny počet účastníkov seminára je 10. Organizátor (spoločnosť MAKTUB s.r.o.) si vyhradzuje právo zrušiť seminár pri nižšom počte účastníkov.

Prosím, berte tiež na vedomie, že kapacita seminára je obmedzená. Preto sa Vaša prihláška stáva záväznou až po pripísaní celej ceny seminára na účet spoločnosti MAKTUB s.r.o., vedeného v OTP Banka Slovensko a.s.
Číslo účtu: 12259765/ 5200

STORNOPOPLATKY V PRÍPADE ZRUŠENIA ÚČASTI NA SEMINÁRI:
V prípade zrušenia účasti na seminári do 21. 11. 2011 je stornopoplatok 50% z celkovej sumy.
V prípade zrušenia účasti na seminári po 21.11.2011 prepadá celá zaplatená suma.
Ďakujeme za pochopenie.

PRIHLÁŠKA:

http://www.dovolenka-relax.sk/seminare-vikend/pripravovane-seminare/krasa-zeny-bohyna-v-nas

TOP


Mandala bohatstva

Mandala predstavuje bránu, ktorá poskytuje prístup k stavbe a integrácii nášho svetelného tela prostredníctvom vedomého vnímania našich schopností a tie potom slúžia ako nástroj nášho Vyššieho Uvedomenia. Systém Araretama predstavuje Mandalu ako iniciačnú školu, ktorá nám umožňuje vnímať skutočné fázy, ktorými máme prejsť na svojej ceste za prebúdzajúcim sa UVEDOMENÍM. Jej prejav sa podobá trénovaniu pružnosti emocionálneho tela. Poskytuje nám príležitosť prežiť plasticitu mozgu, obsahujúcu nekonečné možnosti vnímania a chovania.

Teraz je čas transformovať prekážky v bohatstve.
Teraz je čas ukotviť vízie do inovácií.

Kľúčové postoje:


Kreativita
- otvorenosť, vášeň, vízia trhu, impulz

Inovácia
- zvedavosť, intuícia, pružnosť, odvaha

Organizácia
- koncentrácia, globálna vízia, správne načasovanie, synchronicita

Komunikácia
- jasnosť, asertivita, zmysel pre humor, sympatie

 

Či máte podobné alebo úplne iné prekážky v živote, alebo sa chcete len zdokonaliť a postúpiť vpred na vašej ceste, neváhajte a zapojte sa do tohto intenzívneho vikendového programu dosiahnutia  hojnosti v každej oblasti vášho života !

„Sme tu na to, aby sme žili slobodný život plný lásky, pohody a úspechov“

Účelom tohto programu, je splniť si svoje sny a krok za krokom na ich uskutočnení pracovať. Na začiatku si pomenujete svoje prianie, víziu. Ku každej časti máme zmes esencií, ktorá nám ukazuje, kde sú slabé miesta našeho projektu, diery , ktoré sme predtým nedokázali odhaliť. Vďaka tomu dokážeme zareagovať včas a veci riešiť. Užívanie esencii nie je povinné , ale je veľmi prospesné. Je to na rozhodnutí každého z vás.

Priebeh seminára :

Mandala Bohatstva prebieha 3 dni.  Prostredníctvom pohybu, tvorenia, kreslenia, meditácií, rôznych mentálnych techník atď budete mať možnosť pracovať na prenesení vašich želaní do reality.

Esencie:

Je možné zakúpiť si sadu esencií „Mandala Bohatsva“, ktoré máte možnosť užívať počas seminára a pokračovať dalej v užívaní a práci na sebe aj po jeho skončení.

Sada obsahuje 4 esencie na jednotlive témy, ktorým sa budeme venovať /kreativita, inovácia, komunikácia, organizácia/. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte na t.č. 0903-641660.

 

Cena sady:

92 eur

Je potrebné objednať si esencie dopredu, vzhľadom na to , že sú vyrábané špeciálne na seminár a je treba ich doviesť z Brazílie.

Uzávierka objednávok je 5.4.2011

Informácie o pôsobení esencií Araretama získate na www.esencia.sk a www.araretama.cz

Termín:

13,14-15.5.2011

Miesto konania seminára:
Reštaurácia a ubytovanie „Na lúke“
Okružná ul.
Harmónia

 

Cena: 155 eur pri zaplateni do 15.4.2011

165 eur po 15.4.2011

 

Cena zahŕňa:

2 krát obed, malé občerstvenie počas prestávok, káva, čaj

Knihu Araretama

Vibračný obrázok hojnosti

Cena nezahŕňa:

Ubytovanie

Dopravu

 

Ubytovanie:

Reštaurácia a ubytovanie „Na lúke“

Možnosť zabezpečiť na požiadanie

 

Minimálny počet účastníkov je 10. Vyhradzujeme si právo zmeny, pri nižšom počte účastníkov.

Stornopoplatky:

V prípade zrušenia účasti na seminári do 25.4.2011 prepadá 50% z ceny seminára, po 25.4.2011 prepadá celá zaplatená suma.


Ďakujeme za pochopenie.

 

Záväzná prihláška

http://www.dovolenka-relax.sk/seminare-vikend/prihlaska-seminar

 

Prosím, berte na vedomie, že kapacita seminára je obmedzená. Preto sa Vaša prihláška stáva záväznou až po pripísaní celej ceny seminára na účet spoločnosti MAKTUB s.r.o., vedeného v OTP Banka Slovensko a.s.
Číslo účtu: 12259765/ 5200

TOP


Hooponopono

Havajská technika, skupinová práca.

Viac informácii:
http://www.dovolenka-relax.sk/clanky/3-alternativne-techniky/78-hooponopono-havajska-technika-na-vytvaranie-hojnosti-zdravia-mieru

TOP